Doe die gordijnen lekker open!
Want vind je je kamer wat donker, niet gezellig, of heeft het weinig sfeer?
Kijk dan ook eens naar je inbetweens of andere raambekleding.
Zijn ze open, of half open? Of zijn ze dicht gedurende de dag?
Vaak maakt raambekleding je zo afgesloten van de buitenwereld dat je je er niet fijn bij voelt. En dat heb je vaak niet eens in de gaten.
Dit is wat ik soms als eerste vraag bij mijn klant: “Is het goed als we de gordijnen meer open doen?” Want ik weet, dat maakt een wereld van verschil voor je gevoel. Tot verbazing van mijn klant.
Dus: open die gordijnen of jaloezieën een stukje meer of een heel stuk meer en het licht en daarmee een fijn gevoel komt meteen je kamer in!
En misschien moet je er even aan wennen, want je hebt wellicht wat meer inkijk. Gun jezelf ook even de tijd om te wennen.
Dit is dan zo’n grote en fijne verandering!
Wil jij ook jouw woonkamer veranderen en loop jij telkens vast? Een interieuradvies kan ook op zaterdag of zondag.
Boek direct in mijn agenda een gratis en vrijblijvend telefonisch adviesgesprek.
Leuk om te horen wat jij graag zou willen!
Veel liefs,
Carolien